ورود

قوانین و مقررات

شرایط استفاده از سرویس ها و خدمات رأفت جام :
کاربرگرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های راهبردی رأفت جام به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت رأفت جام هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارایه شده توسط رأفت جام به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات رأفت جام است.توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین رأفت جام از سوی کاربر است.لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب میشود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های رأفت جام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران,قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج,رویه ها و سرویس های رأفت جام تغییراتی در آینده ایجاد شود,در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .


 
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود گه در فرم ثبت نام درج کرده است,به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات رأفت جام اقدام کند.
همچنین از آنجا که رأفت جام یک وب سایت خرده فروشی آنلاین است ,طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام میکند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات رأفت جام استفاده میکنید ,سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید میکنید و یا به رأفت جام ایمیل میزنید , این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد,شما موافقت میکنید که رأفت جام  به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی ,سرویس پیام کوتاه  30008063321550و سایر سرویس های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد .
همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت میکند ,تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت میگیرد.

سیاست های رعایت حریم شخصی
رأفت جام به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و محافظت می کند.
رأفت جام متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا , تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمین تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را ,توسعه دهد .در واقع با استفاده از سایت رأفت جام ,شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات رأفت جام ,مانند متن ,گرافیک,آرم ,آیکون دکمه ,تصاویر ,ویدیوهای تصویری ,موارد قابل دانلود و کپی ,داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط رأفت جام جزیی از اموال رأفت جام محسوب میشود و حق استفاده از نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار رأفت جام است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی , حق پیگرد قانونی را برای دیجی کالا محفوظ می دارد.

ثبت ,پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ,به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند. رأفت جام به مشتریان خود در 7روز هفته و 24ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد . کلیه سفارش های ثبت شده در رأفت جام به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل ,در صف پردازش قرار میگیرند.رأفت جام همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده ,نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد.با وجود این ,در صورتی که موجودی محصولی در رأفت جام به پایان برسد,حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری ,حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای رأفت جام محفوظ است و یا مشتری میتواند به جای کالای به اتمام رسیده ,محصول دیگری را جایگزین کند .
رأفت جام مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید,اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری ,پردازش و ارسال می شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی ,برای رأفت جام محفوظ است.

توجه شود قیمت تمامی محصولات باضافه هزینه بسته بندی محصول می باشد. و کلیه هزینه های ارسال و پست با مشتری می باشد.

**توجه داشته باشید هر گونه شکست و صدمه احتمالی مرسوله بهعده مشتری می باشد .