طرح های خاص آینه

اجرای آینه جورچین لوزی، مربع و مستطیل

طرح های خاص آینه با اشکال و سبک و اندازه های آینه موجب شد طرح های متنوعی به بازار عرضه شوند،آینه های دکوراتیو و دیواری، به عنوان  یک طراح داخلی در دکوراسیون منزل استفاده میشود.
آینه ها آسسواری برای رسیدن به یک طراحی داخلی موثر و اهداف عملی و انگیزه های خلاقانه طراح است. اگر شما می خواهید به فضای داخلی خود حسی متفاوت و گیرا اضافه کنید و یک اثر هنری داشته باشید آینه گزینه ای مطلوب محسوب می شود.
یکی از انواع آینه هایی که امروزه مورد علاقه مشتریان و طراحان قرار گرفته است، آینه های تراش خورده ای است که به صورت جورچین و پازلی در طرح مختلف لوزی، مربع، مستطیل، ترکیب مربع – مستطیل و دیگر اشکال طراحی و نصب می شود.
از این آینه ها می توان در رنگ های مختلفی از جمله سفید (معمولی)، برنز و مسی استفاده کرد. آینه های جورچین در فضاهای مختلف قابلیت اجرایی دارند؛ از آشپزخانه گرفته تا نهارخوری و اتاق خواب و پذیرایی. محل نصب آینه نیاز به مکان یابی دارد تا بتوان به بهترین شکل ممکن از قابلیت های آینه استفاده کرد.
آینه های جورچین به صورت قطعات جدا از هم برش خورده و سپس تراش داده می شوند. ابعاد آنها می تواند متغیر باشد و ابعاد ثابتی نیست. با توجه به ابعاد کلی دیوار شما، . پس از آماده سازی آینه ها در کارگاه و انتقال آنها به محل اجرا، کار نصب آغاز می شود. زمان نصب آینه با توجه به ابعاد آن مشخص می شود. اما به طور کلی پروسه زمان بری نیست.

آینه یکی از عناصر تزیینی مناسب برای زیباسازی قسمت های مختلف منزل است و در صورت تمایل می توانید برای دکوراسیون منزل از آینه برای یچیدمان بهتر و فضای ایده آل و متفاوتی در منزل خود ایجاد نمایید 

یکی از عناصر تزیینی مناسب برای زیباسازی قسمت های مختلف منزل استفاده میشود آینه است و در صورت تمایل می توانید برای دکوراسیون منزل از آینه برای یچیدمان بهتر و فضای ایده آل و متفاوتی در منزل خود ایجاد نمایید 
آینه های دکوراتیو در انواع طرح های مختلف پازلی و قدی و گرد و سایر اشکال هندسی موجود هستند و شما می توانید با نصب چند آینه در اشکال مختلف بازتاب نور را در فضای منزل خود چند برابر کنید و علاوه بر این زیبایی و جذابیت را برای دکوراسیون داخلی منزل تان به ارمغان بیاورید

توجه داشته باشید که اگر آینه ها در نزدیکی لوستر و آباژور یا پنجره نصب شوند نور را به صورت زیبا و جذاب تر بازتاب می کنند از این رو بهتر است در هنگام نصب آینه ها روی دیوار دقت لازم را به خرج دهید و این وسایل تزیینی را در مکانی مناسب و ایده آل نصب نمایید.
همچنین از آینه های تزیینی می توانید در دکوراسیون داخلی کلاسیک و مدرن استفاده نمایید که آینه های گرد و ساده برای دکوراسیون های کلاسیک انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و برای طراحی دکوراسیون های مدرن نیز بهتر است از آینه های فانتزی و پازلی و آینه ها با اشکال هندسی مختلف استفاده نمایید

 

اطلاعات تماس

 

تلفن تماس: 35421550-051

ایمیل: info@raafatjam.com

آدرس دفتر مرکزی: مشهد ، جاده سنتو ، مقابل شیرپگاه ، خیابان لبنیات کاله ، کوچه پنجم سمت چپ

 

 

 

 

شبکه های اجتماعی

 

اینستاگرام:
تلگرام:
فیسبوک:
ایمیل: