آینه های تزئینی (دکوراتیو)

برای فضاهای داخلی آینه ها و شیشه های طراحی شده می توانند جذاب تر از متریال های دیگر باشند. دلیل این مزیت تولید متنوع در فرم ها و رنگ ها و ابزارهای متنوع می باشد ، که با ساده ترین تا پیچیده ترین سلیقه ها هم خوانی دارند . و براحتی می توانند در کنار دیگر متریال ها چیده و نصب شوند و به زیبایی آن ها بیفزایند. ابتدا بهتر است  با موارد استفاده از آینه ها به فرم های مختلف در دکوراسیون داخلی آشنا شویم .

آینه تزیینی (دکوراتیو) فرم 1:

به سادگی می توان بر روی دیوارها حرکت و نور اینجاد نمود با استفاده از اشکال و ابعاد مختلف . مثل تصویر که به سادگی و با استقاده از آینه های زیبا در اشکال مختلف این کار را بدرستی انجام داده اند .

آینه تزیینی (دکوراتیو) فرم 2:

اگر چه آشپزخانه در وهله اول ، یک جای کار در خانه است اما جایی است که ممکن است صاحب خانه زمان زیادی را در آن بگذراند بنابراین اهمیت دارد که طراحی آن با دقت انجام شود. اگر آشپزخانه دارای مکان ناهارخوری و یا خوردن غذای مختصر باشد اغلب جای ملاقات اعضای خانواده نیز به شمار می آید . برای خیلی ها، اتاق ناهار خوری مهمترین بخش خانه است. انرژی مدرن ترین اتاق های نهارخوری معمولا با استفاده هوشمندانه از شیشه ها و آینه ها بوجود می آید  استفاده از آینه های تزیینی در دیوارها و یا حتی میزهای کار شده با آینه  علاوه بر زیباتر شدن دکوراسیون و کمک به روشنایی محیط باعث گردش انرژی در فضا می شوند.

آینه تزیینی (دکوراتیو) فرم 3:

این روزها دکوراسیون داخلی منزل یکی از مهم ترین و کلیدی ترین عوامل به شمار می آید. به همین دلیل از گزینه های بسیار زیادی برای ایجاد تنوع در این زمینه استفاده می شود. دیوارک های متحرک (پارتیشن) یکی از این موارد است که به شما کمک می کند علاوه بر جدا سازی فضا به زیبایی محیط نیز کمک قابل توجهی کنید.همیشه علاوه بر زیباسازی  فضا ما دنبال راه کارهای هستیم که محیط را برای ما بهتر جلوه دهد. شاید اگر بین اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن را در آپارتمان های کوچک با استفاده از یک دیوار آجری جدا کنیم فضا قدری گرفته و کوچک جلوه کند. در این شرایط آینه ها و شیشه ها نقش خود را در دکوراسیون به نمایش میگذارند . شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید علاوه بر جداسازی فضا و داشتن یک دکوری شیک و خاص به بزرگ تر جلوه دادن و روشنایی محیط کمک کنید .

                                                                                                                                                    

آینه تزیینی (دکوراتیو) فرم 4 :

آینه های رنگی بازی نور را بصورت درخشان ضبط میکنند و از این رو برای ضاهایی که دارای لایه های مختلفی از نور هستند مناسب هستند . پانل های آینه ای به فرم ها و رنگ های مختلف با ظرافت به هر محیطی اضافه شوند . می توانند در سقف ها باشند و یا حتی دیواره ها . برای طراحی داخلی جسارت داشته باشید از هر فرم و رنگی استفاده کنید تا محیط برایتان دلنشین تر شود . 

پانل های آینه ای می توانند در یک سالن ورزشی باشند و یا در ورودی ها که نیاز به نور در ورودی های راهرو مانند بشدت احساس میشود . در صورت کمبود فضا می توان از آینه های دیواری راه به دیوار نصب کرد تا اتاق از آنچه که هست بزرگتر بنظر برسد . آینه ها بدلیل همه کاره بودن در نوع رنگ و همنشینی بسیار خوب با بافت های دیگر و حتی بافت دار شدن زمینه های بسیار خوبی را ایجاد میکنن . 

اطلاعات لازم برای تولید سفارش :

1. قدم اول مهمترین قسمت انتخاب طرح و رنگ است .در مورد شیشه محدودیت رنگی وجود ندارد اکثر رنگ ها قابل تولید می باشند , اما رنگ آینه محدود می باشد (ساده , برنز , مسی , طلایی , دودی , رز گلد ).در مورد آینه های پازلی طراحی بر اساس ابعاد صورت میگیرد پس بهتر است ابعاد نهایی کار را داشته باشیم تقسیم بندی کار بر روی ابزار انتخابی و مبلغ نهایی کار تاثیر گذار است.

2.قدم دوم انتخاب ضخامت شیشه از ضخامت 3میلیمتر تا 19 میلیمتر و ضخامت آینه 4، 5، 6 میلیمتر 

3.قدم سوم  انتخاب ابزار (صفحه اصلی سایت قسمت ابزارها کامل توضیح داده شده است )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس

 

تلفن تماس: 35421550-051

ایمیل: info@raafatjam.com

آدرس دفتر مرکزی: مشهد ، جاده سنتو ، مقابل شیرپگاه ، خیابان لبنیات کاله ، بن بست کاله قطعه سوم سمت راست 

 

 

 

 

 

شبکه های اجتماعی

 

اینستاگرام:
تلگرام:
فیسبوک:
ایمیل: