طراحی شیشه و آینه

انواع طراحی ها :  

مدل های مختلف طراحی می توانند بصورت طراحی  تک و یا ترکیبی تولید شوند , برای کاربردهای صنعتی و تزییناتی . هیچ گونه محدودیتی در ابعاد و مدل طراحی برای تولید وجود ندارد. در زیر با بعضی مدل های طراحی و کاربرد آن ها آشنا میشویم .

1: طراحی تک رنگ     2: انواع طراحی مات      3: طراحی گود و مات      4 : طراحی یخی    5: طراحی برفی       6: طراحی کریستال    7: طراحی دستگاه    8: طراحی پتینه

1.طراحی تک رنگ : این گونه طراحی ها می توانند بصورت تمام رنگی در سه نوع رنگ ساده و مقاوم و رنگی شفاف تولید شوند. از تمام رنگی های مقاوم می توان در آشپزخانه (بین کابینتی ,رو کابینتی ),سرویس بهداشتی (دیواره و کف )در صنعت (رومیزی,یخچال ) استفاده نمود .

 

 

2 .طراحی مات : می توان به سه گروه دسته بندی نمود که شامل مات کامل , طراحی راه مات به ابعاد مختلف , طراحی های مختلف بر روی شیشه و آینه می باشد. این نوع طراحی برای فضاهایی که نیاز است حریم خصوصی حفظ شود بسیار مناسب است . کاربرد  شیشه های رومیزی , آینه های سرویس بهداشتی , درب های ورودی , درب کابینت و یا کنسول می باشد. بنا به سفارش در طرح ها و مدل های مختلف قابل تولید می باشد. 

 

 

3 .طراحی گود و مات : طراحی بسیار خاص و جذاب در این نوع طراحی طرح  برجسته تر نمایش داده میشود ,محدودیت طراحی وجود ندارد بر روی شیشه و آینه (پشت و رو)  قابلیت رنگ شدن را نیز دارند . کاربرد صفحه میز , درب , پارتیشن و... می باشد .

 

 

4.طراحی یخی 5.طراحی برفی 6:طراحی کریستال 7.طراحی دستگاه :  این مدل طراحی ها علاوه بر زیبایی باعث ایجاد بافت بر روی شیشه میشوند . که بعنوان پس زمینه در طراحی های مختلف کاربری دارند و یا حتی بصورت تک طراحی تولید می شوند . بدلیل شکست نور و دید کمتر می توانند دو فضا را بخوبی از یکدیگر تفکیک کنند . در طرح های کریستالی علاوه بر زیبا سازی بدلیل اختلاف سطح بوجود امده نمای زیباتری را خواهیم داشت.

 

 

8. طراحی پتینه : در این نوع طراحی حداقل نیاز به دو رنگ برای ترکیب می باشد . بر اساس رنگ درخواستی تولید می شوند. بیشترین کاربرد در فضاها و مکان هایی است که نیاز است پشت شیشه دیده نشود. مثل رومیزی , کارهای سقفی , درب ها و.... 

 

 

 

 

اطلاعات تماس

 

تلفن تماس: 35421550-051

ایمیل: info@raafatjam.com

آدرس دفتر مرکزی: مشهد ، جاده سنتو ، مقابل شیرپگاه ، خیابان لبنیات کاله ، بن بست کاله قطعه سوم سمت راست 

 

 

 

 

 

شبکه های اجتماعی

 

اینستاگرام:
تلگرام:
فیسبوک:
ایمیل: